Žūklės laimikio konkursas!!!

lake.lt kviečia visus dalyvauti žūklės laimikio konkurse!

Iki 2018 m. rugsėjo 30 dienos 20:00 val. talpinkite savo žūklės laimikio nuotrauką su aprašymu (kur, kada, kaip, su kokiu masalu ir t.t) Facebook grupėje: Lake.lt žvejai žino kas ir kur geriausiai kimba. Daugiausiai "Patinka" surinkę žūklės laimikio savininkai bus apdovanotai prizais.

Pagrindinis prizas: OKUMA CEYMAR CXT-25

Okuma ceymar xt cxt

Apie kitus prizus pranešime konkurso metu. Dovanos vertė nėra išmokama grynaisiais pinigais ir nekeičiama į kitas prekes.

Taisyklės:

Konkurso dalyvis, atsiųsdamas nuotrauką konkursui, patvirtina, kad sutinka su taisyklėmis, tuo pačiu patvirtina, kad turi visas teises į atsiųsta/publikuojamą nuotrauką ir prisiima visą atsakomybę dėl nuotraukos autorinių teisių.

Facebook grupėje: Lake.lt žvejai žino kas ir kur geriausiai kimba  daugiausiai "Patinka" patalpintos nuotraukos autoriai bus apdovanoti prizais.

Konkurso organizatorius nėra atsakingas už bet kokias asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu konkurse.

Autorius, pateikiantis nuotrauką konkursui, suteikia lake.lt teisę laisvai disponuoti medžiaga savo nuožiūra. Nuotrauka tampa svetainės nuosavybe.

Konkurso organizatorius neprisiima jokios atsakomybės, dėl balsavimo sutrikimo, puslapio neveikimo ir kitų veiksnių, kurie gali turėti įtakos galutiniam balsavimo rezultatui.

Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, informuodami apie tai lake.lt svetainėje. 

 

 

 

 

Google Plus
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}