Nuskendęs traktorius pridarė nemažai rūpesčių

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) specialistai dvi dienas stebėjo traktoriaus gelbėjimo darbus. Traktorius paniro po vandeniu, neatlaikius Rėkyvos ežero ledui. Buvo baiminamasi, kad į vandenį galėjo patekti taršalų.

Po dvi dienas trūkusios, sudėtingos gelbėjimo operacijos, ugniagesiams gelbėtojams ir traktoriaus šeimininkui, vakar vakare pavyko ištraukti į Rėkyvos ežerą panirusį traktorių. Darbus stebėjo (ŠRAAD) Šiaulių agentūros ir valstybinės analitinės kontrolės skyriaus specialistai. Buvo baiminamasi, kad į ežerą nugrimzdus traktoriui galėjo išsilieti taršalai.

Ištraukus traktorių į krantą aplinkosaugininkai paėmė vandens mėginius tyrimams. Traktoriaus šeimininkas nuogąstavo, kad viskas turėtu būti gerai. Mat traktorius yra pritaikytas darbui drėgnose vietose ir yra sandarus.

Nepaisant to ar taršalai pateko, ar nepateko į vandenį traktoriaus šeimininkui gresia administracinė nuobauda. Miesto savivaldybės tarybos patvirtintos taisyklės numato, kad motorinėms transporto priemonėmis draudžia važiuoti ledu, išskyrus renginius ir gavus savivaldybės leidimą. Vyras, nors ir įrenginėjo pontoninį tiltą Rėkyvos ežere, tokio leidimo neturėjo. Administracinių nusižengimų kodeksas (ANK 282 str. 1d.) už važinėjimą ledu numato įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 eurų.

Šaltinis www.am.lt

 

Google Plus
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}