Mažeikių rajone įžuvinta Šerkšnės upė

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Mažeikių rajono agentūros darbuotojai dalyvavo įžuvinant Šerkšnės upę. Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos užaugino ir į upę paleido 4000 šlakių.

Jau keli metai iš eilės Mažeikių rajone tekanti Šerkšnės upė yra praturtinama lašišinėmis žuvimis. Šį kartą vykdydama žuvų įveisimo planą Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos užaugino ir į upę paleido 4000 šlakių jauniklių. Kelių centimetrų dydžio žuvelės buvo paleistos trijose upės atkarpose.

Mažeikių rajono upės kasmet praturtinamos lašišinėmis žuvimis. Pernai Šerkšnės, Viešetės upės pasipildė 8000 šlakių. 2015 metais Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos užaugino ir į Šerkšnės, Viešetės ir Lūšės upes paleido 9000 šlakių jauniklių bei 7000 margųjų upėtakių jauniklių. 2014 metais į Viešetės, Lūšės ir Šerkšnės upes taip pat įleista 9 tūkstančių šlakių jauniklių, 2012 metais į Mažeikių rajono upes buvo išleista net 15 tūkstančių vienetų šlakių jauniklių.

Google Plus
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}