Į Nerį plūstelėjo naftos produktų

Šiandien ryte Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento (Vilniaus RAAD) pareigūnai gavo pranešimą, kad Neries g., Vilniuje, šalia Valakampių tilto, į Nerį teka cheminės medžiagos. Į įvykio vietą nedelsiant nuvykę aplinkosaugininkai nustatė, kad iš UAB „Grinda“ priklausančio paviršinių nuotekų išleistuvo į Nerį bėga naftos produktai. Vilniaus RAAD Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus pareigūnai paėmė vandens mėginius laboratoriniams tyrimams.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos darbuotojai ant minėto išleistuvo įrengė naftos produktus sulaikančią užtvarą (boną), todėl į Neries upę pateko nedidelis kiekis teršalų. UAB „Grinda“ avarinė tarnyba įpareigota nustatyti galimą taršos šaltinį ir apie tai pranešti aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnams.

Dėkojame neabejingiems piliečiams, kurie apie šį įvykį informavo pareigūnus. Taip pat primename, kad apie pastebėtus pažeidimus ar gamtai daromą žalą galite pranešti bet kuriuo paros metu bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Vilniaus RAAD Pranešimų priėmimo ir aplinkosauginių ekstremalių situacijų valdymo skyriui telefonu Nr. 8 5 2732995.

Šalitnis: www.am.lt

Google Plus
{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}